15 Yaşındaki Çocuk Hamile Kaldı! Canlı Yayında Anneden Eşiyle İlgili Şok İddialar

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında şok anlar yaşandı. 15 yaşındaki Şükür Türkan 10 yıl önce babası ile birlikte evden çıkıp bir daha geri dönemedi. 15 yaşında hamile kalan Şükür Türkan için anne olaydan 10 yıl sonra kayıp başvurusu yaptı. Canlı yayında korkunç iddialarda bulunan anne Fatma Erdem, kızını babasının taciz ettiğini, hamile bıraktığını ve ardından öldürdüğünü ileri sürdü.

Yayında çelişkili yanıtlar veren baba Musta Erdem iddiaları redderek Fatma Erdem’i suçladı. Isparta İl Jandarma Komutanlığı ve Şarkikaraağaç Cumhuriyet Başsavcılığı da Şükür Türkan cinayeti ile ilgili yürütülen soruşturma kapsamında yayınlar devam ederken düğmeye bastı.

BABA GÖZALTINA ALINDI

Baba Mustafa Erdem, Çarıksaraylar kasabasındaki evinde, anne Fatma Erdem ise İstanbul’da kaldığı otelde sabaha karşı gözaltına alındı. Fatma Erdem kızını babasının öldürdüğünü söylerken, baba Mustafa Erdem suçlamaları reddetti ve “Son gülen iyi güler” dedi. Saatler süren savcılık sorgusunun ardından anne Fatma Erdem serbest bırakıldı, baba Mustafa Erdem ise 15 yaşındaki kızı Şükür Türkan Erdem’i öldürme suçundan tutuklama talebi ile mahkemeye sevk edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x