İş, cemiyet ve sanat dünyasının ünlü isimlerinden ‘anneler günü’ paylaşımları

Demet Sabancı annesi Özcan Sabancı’nın gününü, ‘En güçlü anne. Canım annem. Anneler günün kutlu olsun’ diyerek kutladı.

Vuslat Doğan Sabancı ise annesi Sema Doğan’ın Aydın Doğan Güzel Sanatlar Lisesi konser ve sergi salonu açılış konuşmasından bir kare ile gününü kutladı.

Suzan Şen annesi Benta Şen’i anarak anneler gününü kutladı:

“Bir anne öldü mü bir insan ölmez, bir hayatın neşesi ölür, mutluluğu yıkılır ve birliği bozulur.Canim melek annem anneler günün kutlu mutlu olsun”

Aslıhan Koruyan Sabancı, annesi Tuluhan Fatma Koruyan ile nostaljik fotoğrafını paylaşıp gününü kutladı.

Şebnem Çapa, 94 yaşındaki annesi Rezzan Kayalı ile karesini paylaşarak anneler gününü kutladı.

Neslihan Sabancı, çocuklarından, gelinlerinden ve torunlarından gelen çiçekleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Neslişah Düzyatan annesi Gülşah Alkoçlar ile karesini paylaşıp, ‘Herkes 1 kişiyken annem tek başına 1000 kişi. Anneler günün kutlu olsun. İyi ki benim annemsin’ notunu düştü.

Emine Boyner, annesi Bilgün Sazak ile duvarda duran portresini paylaştı.

Alara Mildon, annesi Fatoş Mildon’un doğum sırasında yanında olduğu anı anlattı:

”Bütün hamileliğim boyunca güçlü durduğumu düşünüyordum ta ki ameliyathaneye tek başıma inince ‘annemi istiyorum’ diye ağlamaya başlayana kadar.. Annemi yanıma aldıklarında gücümün geri gelmesiyle anladım ki benim gücüm sadece ‘annem’miş. İyi ki varsın kanatsız meleğim Sen benim sonsuz şükrümsüm, Kızımın şansısın”

İş insanı Sadettin Saran ise annesi ile karesini paylaşarak, ‘Hayata bakış, karakter, vicdan öğretmenin bedeli nedir? Hakkın ödenmez… Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun’ notunu düştü.

Hande Erçel annesi Aylin Erçel’i mezarı başında andı. Erçel annesinin anneler gününü, ‘Çok küçüktüm seni kaybettiğimde, sana zaten doyamazdım ama keşke bir süre daha dizinin dibinde yaşasaymışım. Zaman geçtikçe alışamıyorum yokluğuna. Hala öpebiliyorken doya doya öpün ve sarılın anneciğinize. O güzel kokularını içinize çekin, geri vermeyin nefesinizi… Çiçekler açsın ruhunuzda’ sözleriyle anarak kutladı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x